ÖVRIGT / Speglar / Spegel 7517258
nr 751 7258
förgylld, tidigt 1900-tal, höjd: 135
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 2 april 2012
kl 19:57:49
600 kr
550 kr